Hodinky Citizen EO1180…
Expedice 3-4 dny
Koupit
Kód: EO1180-82A
Značka: Citizen
Novinka
zdarma
Luxusní model náramkových hodinek pro mimořádné ženy, které si zaslouží nosit jen to nejlepší. Hodinky jsou vyrobeny z ušlechtilé ocel v kombinaci… Celý popis
4 800s DPH
Expedice 3-4 dny
Rádi Vám poradíme 608 444 747 Po - Pá 6:00 - 11:00, 11:30 - 14:30
Hana Prošková
Obchodní manažer

Hodinky Citizen EO1180-82A

Luxusní model náramkových hodinek pro mimořádné ženy, které si zaslouží nosit jen to nejlepší. Hodinky jsou vyrobeny z ušlechtilé ocel v kombinaci lesklé a matné povrchové úpravy. Mají kulaté pouzdro a bílý ciferník, který je orámovaný skleněnými kamínky, které jsou vsazeny do pouzdra. Vodotěsnost u tohoto modelu je 50M což odpovídá hloubce 05 metrů.

Hodinky disponují strojkem Eco Drive. Eco drive je unikátní systém pohonu, který k dobíjení baterie používá světlo a to jak denní tak umělé. U tohoto typu zajišťuje pohon pro hodinky akumulátor nebo-li baterie. Tento akumulátor má schopnost, že absorbuje přes zvláštní vrstvu v číselníku energii, kterou se dobíjí a je schopen se dobít až na 6 měsíců.

CITIZEN je největší výrobce hodinek na světě a jeho roční produkce se počítá ve stamilionech kusů. Hodinkové strojky používá řada výrobců zvučných jmen. CITIZEN jako první použil pro pohon hodinek ekologicky naprosto čisté zdroje – světlo, pohyb, teplo lidského těla – a těchto technologií se nadále drží.
 

Rozměr pouzdra:

  • 34 x 34 x 8 mm

Myslíme na naše zákazníky a proto Vám ke koupi hodinek nabízíme tyto výhody:

  • ZDARMA Vám upravíme kovový náramek na Vaší ruku.
  • ZDARMA Vám provedeme první výměnu baterie a u vodotěsných hodinek provedeme test vodotěsnosti také ZDARMA
  • Na hodinky zakoupené u nás Vám garantujeme odborný hodinářský servis včetně technického poradenství po celou dobu nošení.
  • Na hodinky zakoupené u nás poskytujeme kompletní záruční a pozáruční servis.
  • K hodinkám dostanete originální krabičku, oficiální záruční list a český návod.


Načítání obsahu...