Casio - G-Shock GBD…
Expedice 3-4 dny
Koupit
Kód: GBD-800UC-3ER
Značka: Casio
Novinka
zdarma
Hodinky Casio G-Shock G GBD-800UC-3ER  jsou pánské sportovní hodinky v moderním designu, s velkým množstvím funkcí a možností synchronizace s chytrým… Celý popis
2 790s DPH
Expedice 3-4 dny
Rádi Vám poradíme 608 444 747 Po - Pá 6:00 - 11:00, 11:30 - 14:30
Hana Prošková
Obchodní manažer

Casio - G-Shock GBD-800UC-3ER

Hodinky Casio G-Shock G GBD-800UC-3ER  jsou pánské sportovní hodinky v moderním designu, s velkým množstvím funkcí a možností synchronizace s chytrým telefonem skrze technologii Bluetooth. Při tomto propojení můžete využívat i mobilní aplikace a budete mít neustále aktuální a přesný čas. Model nabízí možnost snadného nastavení duálního času výběrem jednoho z předdefinovaných 300 měst, nastavení denního alarmu, odpočtů pro intervalový trénink, správu denních aktivit za pomoci snadného přístupu k informacím o počtu kroků, na jejichž základě lze výpočíst spálené kalorie a splnění denního cíle. Velmi užitečnou funkcí je pak Phone finder - po stisknutí tlačítka hodinek se rozezní Váš telefon a vy jej tak snáze naleznete.

Casio G-Shock G GBD-800UC-3ER  jsou přehledné, snadno ovladatelné a vysoce odolné. Mají digitální číselník zobrazující datum, den v týdnu, stopky, budík a spoustu dalších funkcí. Novinkou je zabudovaný krokoměr. Pouzdro hodinek, včetně řemínku, je pryžové. Číselník chrání minerální sklíčko. Lepší čitelnost zajišťuje LED osvětlení displeje. Vodotěsnost tohoto modelu je 200M, s hodinkami tedy můžete bez problémů plavat, či se dokonce potápět.

Hodinky značky CASIO jsou celosvětově známé díky své kvalitě a dlouhé životnosti. Každý model se vyznačuje svou nápaditostí a jistě si každý vybere právě ten, který bude vyhovovat Vašemu životnímu stylu či aktivitě pro kterou si své hodinky vybíráte.

Myslíme na naše zákazníky a proto Vám ke koupi hodinek nabízíme tyto výhody:

  • ZDARMA Vám upravíme kovový náramek na Vaší ruku.
  • ZDARMA Vám provedeme první výměnu baterie a u vodotěsných hodinek provedeme test vodotěsnosti také ZDARMA
  • Na hodinky zakoupené u nás Vám garantujeme odborný hodinářský servis včetně technického poradenství po celou dobu nošení.
  • Na hodinky zakoupené u nás poskytujeme kompletní záruční a pozáruční servis.
  • K hodinkám dostanete originální krabičku, oficiální záruční list a český návod.

 


Načítání obsahu...