Festina - The Originals…
Expedice 3-4 dny
Koupit
Kód: 20377/6
Značka: Festina
Novinka
zdarma
Sportovní model pánských hodinek značky Festina, který si oblíbí každý muž. Hodinky mají ocelové pouzdro a kožený řemínek v černo-červené barvě. Díky… Celý popis
3 890s DPH
Expedice 3-4 dny
Našli jste lepší cenu

Festina - The Originals 20377/6

Sportovní model pánských hodinek značky Festina, který si oblíbí každý muž. Hodinky mají ocelové pouzdro a kožený řemínek v černo-červené barvě. Díky řemínku budou hodinky pohodlným doplňkem po celý den. Černý ciferník hodinek zdobí červené indexy, které jsou společně s červenými ručičkami pokryty luminiscenční vrstvou. Dále je ciferník obohacen o tři sub-ciferníky s funkcí stopek a datumovkou umístěnou mezi 4 a 5 hodinou. Hodinky jsou pod označením 50M vodotěsné do hloubky 0,5 metrů.

Značka Festina se pyšní více než stoletou tradicí na světovém trhu, která začíná roku 1902 v jedné švýcarské hodinářské manufaktuře v městečku La Chaux de Fonds. Věnovala se výrobě mechanických hodinek a to do roku 1984, kdy značku převzal Miguel Rodriquez a začal i se stojky quartzovými. Nyní je značka Festina součástí skupiny Festina Group se sídlem v Barceloně a s výrobními centry ve Švýcarsku, Španělsku a Asii. Své hodinky dodává do hodinářství po celém světě. Do povědomí zákazníků se zapsala především modelovou řadou Tour de France. Festina Vám však může nabídnout celé spektrum dámských i pánských modelů od sportovních, jako je řada Tour de France, tak i elegantní kolekce jako je Mademoiselle. Hodinky značky FESTINA nikdy nezaměníte s jinou značkou. Jsou originální, nápadité a budou zároveň i dokonalým šperkem. Švýcarská značka hodinek FESTINA vyniká svým moderním designem a prvotřídní kvalitou. A to všechno za velice příznivou cenu.

 


Načítání obsahu...