Pánské hodinky Lorus…
Expedice 3-4 dny
Koupit
Kód: R2393KX9
Značka: Lorus
Novinka
Multifunkční pánské sportovní hodinky Vás překvapí dokonalým designem a vybavením, kterým disponují. Červeno-černé kulaté pouzdro je … Celý popis
890s DPH
Expedice 3-4 dny
Rádi Vám poradíme 608 444 747 Po - Pá 6:00 - 11:00, 11:30 - 14:30
Hana Prošková
Obchodní manažer

Pánské hodinky Lorus R2393KX9

Multifunkční pánské sportovní hodinky Vás překvapí dokonalým designem a vybavením, kterým disponují. Červeno-černé kulaté pouzdro je vyrobeno z plastu a řemínek ze silikonu. Spojení těchto dvou materiálů funguje báječně. Na hodinkách naleznete nejen ukazování času, ale i ukazatel datumu či dne v týdnu. Hodinky ovládají odpočítávací stopky, režim 12/24, duální čas, budík a jsou plně podsvícené.

 Vodotěsnost u tohoto modelu je 100M, což Vám umožňuje se v hodinkách koupat, plavat a potápět se. Hodinky se mohou ponořit do hloubky 8 metrů.

 

Hodinky Lorus byly poprvé uvedeny na trh v Evropě roku 1982, aby doplnily již tehdy oblíbené značky Pulsar a Seiko. Značka Lorus slavila okamžitý úspěch, neboť nabídla nejen produkty cenově dostupné, ale také se pyšnící vysokou kvalitou designu a technologie. Díky tomu, že Lorus čerpá výhody z velkého nasazení Seiko Watch Corporation v oblasti technického pokroku, může dnes nabídnout ve své kolekci vedle všech standardních funkcí, jako jsou solární, digitální, s dvojím displejem a s budíkem také hodinky Kinetic.

 

Rozměry hodinek:

  • rozměr pouzdra: 51 x 62 mm
  • hloubka pouzdra: 17 mm

 


Myslíme na naše zákazníky a proto Vám ke koupi hodinek nabízíme tyto výhody:

  • ZDARMA Vám upravíme kovový náramek na Vaší ruku.
  • ZDARMA Vám provedeme první výměnu baterie a u vodotěsných hodinek provedeme test vodotěsnosti také ZDARMA
  • Na hodinky zakoupené u nás Vám garantujeme odborný hodinářský servis včetně technického poradenství po celou dobu nošení.
  • Na hodinky zakoupené u nás poskytujeme kompletní záruční a pozáruční servis.
  • K hodinkám dostanete originální krabičku, oficiální záruční list a český návod.

Načítání obsahu...