Výměna zboží

V případě, že Vám dodané zboží nevyhovuje, je možné jej vyměnit za jinou délku, velikost nebo jakékoliv jiné z naší nabídky. Vrácené zboží musí být v původním obalu, nesmí být použité a musí být nepoškozené. Případný rozdíl v ceně se řeší vrácením přeplatku či uhrazením doplatku při převzetí zásilky.

Výměnu můžete zaslat poštou bez dobírky na adresu:

 

Hodinky-goldex.cz

Mírové náměstí 49

440 01 Louny

 

K zásilce připojte kopii faktury a průvodní dopis, kde je nutno uvést: jméno, příjmení, adresu, telefonní kontakt, číslo objednávky a popis (kód) zboží, za které chcete původní vyměnit.

Výměnu můžete provést i osobně na našich prodejnách v Kralupech nad Vltavou, Brně či v Lounech na firmě.. V tomto případě nás nejdříve kontaktujte telefonicky či e-mailem pro nachystání nového zboží.

Není možné vrátit šperky upravované (s rytinou) nebo vyráběné na zakázku (např. snubní prsteny), pokud nejsou v rozporu s kupní smlouvou. Všechny snubní prsteny necháváme pro Vás výrábět přímo a jen pro Vás na zakázku. Tudíž se jedná o zakázkovou výrobu a není vůbec důležité, zda mají prsteny rytinu či nikoliv.

 

Zásnubní prsteny - výměna - úprava velikostí

Jelikož se ve většině případů jedná o překvapení a s určením velikosti prstenů si pánové nevědí rady nebo jde o "rychlou akci" a na zjištění správné velikosti není čas, nabízíme Vám možnost výměny popř. úpravy velikosti Vašeho zásnubního prstenu. V případě špatně zvolené velikosti zásnubního prstenu můžete:

- přijet k nám do našeho obchodu v Kralupech nad Vltavou a nebo do Brna, kde Vám změříme správnou velikost a sepíšeme zakázkový list na výměnu velikosti

- nebo prsten pošlete poštou na naši adresu: Hodinky-goldex.cz, Mírové náměstí 49, Louny 440 01 společně s vyplněným zakázkovým listem.

Při následném osobním vyzvednutí prstenu je výměna zcela ZDARMA.

V případě zpětného poslání poštou popř. kurýrem zaplatíte pouze poštovné 135,-.

Pokud má zásnubní prsten rytinu, je nutné ji do prstenu znovu vyrýt, a to za poplatek 165,-.

 

Termín výměny velikosti zásnubních prstenů se pohybuje v rozmezí 1-3 týdnů. Jestliže již víte správnou velikost za kterou chcete prsten vyměnit, je možné na telefonním čísle 608 444 747 tento prsten objednat jako výměnu a následně při jedné návštěvě vyměnit prsten kus za kus v našem obchodě v Kralupech nad Vltavou a v Brně.

 

Snubní prsteny - výměna - úprava velikostí

V případě špatně zvolené velikosti u snubních prstenů se na nás neváhejte obrátit, v takové situaci můžete:

- přijet k nám do našich obchodů v Kralupech nad Vltavou a Brně, kde Vám změříme správnou velikost a sepíšeme zakázkový list na výměnu velikosti

- nebo prsten/y pošlete poštou na naši adresu: Hodinky-goldex.cz, Mírové náměstí 49, Louny 440 01 společně s vyplněným zakázkovým listem.

 

Našim zákazníkům se snažíme vyjít maximálně vstříc ve všech jejich požadavcích a potřebách. K tomuto jsme přihlíželi i při stanovení poplatku za výměnu 1ks snubního prstenu, který činí pouze 490,- včetně vnitřní rytiny + 135,- poštovné.

Termín výměny snubního prstene je od 1 do 4 týdnů, závisí na materiálu ze kterého je prsten vyroben.